Odesílání formuláře

Závod se běží pod záštitou primátora

statutárního města Pardubice

Ing. Martina Charváta a za finančního

přispění statutárního města Pardubice

Pardubický půlmaraton je zařazen

do Tváře Pardubického kraje a běží

se pod záštitou hejtmana

JUDr. Martina Netolického Ph.D.

Půlmaraton začne za

  • Česky
  • English
Partneři - půlmaraton
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • Hotely
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • Vinařští partneři
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • Hotely
  • Vinařští partneři
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • Hotely
  • Hotely
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Generální vinařský partner šlechtitelská stanice Velké PavloviceŠLECHTITELSKÁ STANICE VELKÉ PAVLOVICE
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • Vinařští partneři
  • Vinařští partneři
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Vinařští partneři
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • MÍSTNÍ PATRIOTI
  • Hotely
Jsme na facebooku
Dobrovolníci

Pro každého dobrovolníka je připravené tričko, dostatek tekutin a občerstvení během celého závodu.

 

více informací

aims

On-line diplomy

PořadíStartovní čísloJménoKlubNárodnostČas
1100Matheka Benard MuindeBenedek TeamKEN01:05:25
2101Rotich Mark KipchumbaBenedek TeamKEN01:05:43
33Homoláč JiříVSK Univerzita BrnoCZE01:06:15
46Pavlišta VítAC Slovan Liberec, z.s.CZE01:06:23
57Pechek PetrTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.CZE01:08:38
69Krunka KamilSK Nové Město nad MetujíCZE01:09:33
718Heczko RobertAC Slovan Liberec, z.s.CZE01:11:22
819Auersvald MilošSpartak Praha 4CZE01:13:04
916Janoušek MilanTJ Sokol Kolín-atletikaCZE01:13:13
1023Zemaník JanTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.CZE01:13:59
1128Žaloudek JanAK MostCZE01:14:16
1220Pelouch LeošSK ChotěbořCZE01:14:25
1359Schoř JakubAO TJ Sokol UnhošťCZE01:14:47
141928Brunner RadekBěžecký Klub České SpořitelnyCZE01:14:55
1538Dvořák PavelAtletický klub Prostějov, z. s.CZE01:15:06
1654Turek LukášSSK Vítkovice, z.s.CZE01:15:43
1730Procházka PavelAK SokolovCZE01:15:57
1864Muras PetrMaraton klub Seitl Ostrava z.s.CZE01:16:27
1921Schoval FrantišekAtletika Stará Boleslav, z.s.CZE01:17:26
2045Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.CZE01:17:34
211086Hradecký JaromírSkutečCZE01:17:39
22103Yumes Moraa ONYANCHAKENKEN01:18:03
231327Kudrna ZbyněkEndurainingCZE01:18:30
24277Mazůrek RomanČeská LípaCZE01:18:33
251912Holub VáclavBěžecký Klub České SpořitelnyCZE01:18:38
26969Uchytil MilanKPA PardubiceCZE01:18:41
2740Křeček JiříTJ Sokol Kolín-atletikaCZE01:18:46
2871Sokol JanAK SokolovCZE01:19:09
2977Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.CZE01:19:15
3017Hrdina PavelAtletický klub PernáCZE01:19:19
3168Burian MichalSK Sporting Příbram, Z.S.CZE01:19:22
321170Mahel TadeášAtletic TřebíčCZE01:19:24
3357Pucholt TomášAO TJ Sokol UnhošťCZE01:19:36
3460Dražan JaroslavASK Slavia PrahaCZE01:19:43
3525Šťastný TomášPSK Olymp Praha, z.s.CZE01:19:48
3622Kocián AlešAtletický oddíl SVČ Rožnov p.R.CZE01:19:53
371317Hromek VáclavTriathlon Team ChrudimCZE01:19:55
381909Dzian Bienvenu PatienceBěžecký Klub České SpořitelnyCZE01:19:59
3944Krajča StanislavTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.CZE01:20:03
4049Procházka MarekTJ Šumperk, z.s.CZE01:20:06
41748Kočíb JanŠtefko Running TeamCZE01:20:07
4243Krejčí ZdeněkTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.CZE01:20:16
4336Patúc JakubTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.CZE01:20:24
441092Jančík BořekSvartes HořiceCZE01:20:54
4537Fořt MartinTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.CZE01:20:55
4663Parnica TomášAK MostCZE01:20:56
4758Rusňák PavelAO TJ Sokol UnhošťCZE01:20:57
481009Cekl MartinLadermon TeamCZE01:21:00
4910Kamínková PetraAtletický klub Olomouc z.s.CZE01:21:01
5041Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno, spolekCZE01:21:03
5150Krejčík MilanJihočeský klub maratonců z.s.CZE01:21:20
52720Herzán OndřejVIDA! science centrumCZE01:21:23
531041Horák TomášEtriatlon TeamCZE01:21:25
541231Svoboda MojmírHvězda PardubiceCZE01:21:30
5562Široký StanislavAtletický klub Blansko DvorskáCZE01:21:35
5611Sekyrová IvanaAK SokolovCZE01:21:46
57205Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři DvoryCZE01:21:56
58439Štos JiříOstřešanyCZE01:22:07
5929Teplý OndřejSK Aritma PrahaCZE01:22:12
60398Radomský MarekOstravaCZE01:22:16
6165Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.CZE01:22:17
62351Fic MartinSTS Chvojkovice BrodCZE01:22:25
63419Šimák JanHradec KrálovéCZE01:22:26
641107Rohlík VáclavPolanský Bike&RunCZE01:22:34
6576Klváň NorbertTJ Sokol Kolín-atletikaCZE01:22:41
6626Brázda RichardČeský běžecký klub, z.s.CZE01:22:48
67555Benko JanPolanský Bike&RunCZE01:22:51
6824Knyttl JanASK Slavia PrahaCZE01:22:53
6969Kubů TomášAtletický klub GOMANGO HÖGNER, z.s.CZE01:22:54
7015Havránková DanielaPSK Olymp Praha, z.s.CZE01:23:00
7179Vévodová MartinaAtletický klub PernáCZE01:23:04
721201Horčička JiříSDH OstřetínCZE01:23:09
731252Václavík JiříA. C. Sparta PrahaCZE01:23:22
74583Goga TomášPardubiceCZE01:23:28
7546Dvořák MartinTJ Sokol Praha Královské VinohradyCZE01:23:39
761125Pavlík IvanAk Spartak Dubnica nad VáhomSVK01:24:05
771901Šnábl PetrBěžecký Klub České SpořitelnyCZE01:24:09
7827Kasal JanAK SokolovCZE01:24:17
791292Matějka RomanCZE01:24:32
8075Nekuža MilošA. C. TEPO KladnoCZE01:24:34
811239Pleskot OndřejCzech TRI K. TeamCZE01:24:37
821339Kubeš StanislavTop4Running ClubCZE01:24:46
83287Holík Filiprunveg.czCZE01:24:47
841066Krejdl AlešPrahaCZE01:24:58
851087Kubišta MichalŠmídl Running TeamCZE01:25:03
8634Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav z.s.CZE01:25:05
87904Jančovič MarošTrnavaSVK01:25:19
881027Puklová PatríciaVysoké TatrySVK01:25:20
8953Pukl RostislavVSK Univerzita BrnoCZE01:25:22
90740Dvořák TomášKola LedečCZE01:25:49
911050Žampach MarekKPA PardubiceCZE01:25:50
92828Scheuer JanActivity LanškrounCZE01:25:52
9333Rys JiříAC Mladá Boleslav z.s.CZE01:25:52
941932Skála VáclavBěžecký Klub České SpořitelnyCZE01:26:04
95717Wrona TomášAlpsport - Ježek na kopciCZE01:26:15
9673Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolekCZE01:26:38
9793Kolářová HanaTJ Dukla PrahaCZE01:26:38
9842Tkadlčík ZbyněkAC Moravská Slavia Brno, spolekCZE01:26:40
99697Procházka MartinEtriatlon teamCZE01:26:42
10070Soukup TomášAtletický klub GOMANGO HÖGNER, z.s.CZE01:26:42