On-line diplomy

PořadíStartovní čísloJménoKlubNárČas
11Kymaiyo Hillary K.M.Benedek TeamKEN1:03:39
23Too Sillas K.Benedek TeamKEN1:05:34
32Mwangi Joel M.Benedek TeamKEN1:05:50
413Pavlišta VítAC Slovan Liberec, z.s.CZE1:07:31
514Pechek PetrTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.CZE1:08:34
617Kohut JanElite Sport Boskovice, z. s.CZE1:08:59
715Krunka KamilSK Nové Město nad MetujíCZE1:09:15
868Navrátil TomášAK KroměřížCZE1:10:39
936Heczko RobertAC Slovan Liberec, z.s.CZE1:11:37
1016Vaš DavidT. J. Sokol České BudějoviceCZE1:11:45
1152Kučera LadislavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sCZE1:11:51
124Barsosio Stellah J.Benedek TeamKEN1:12:39
13110Auersvald MilošSpartak Praha 4CZE1:13:33
1479Videcký JanAC Mladá Boleslav z.s.CZE1:13:41
1547Exner JakubAtletika JihlavaCZE1:14:09
161330Volár JanOMTCZE1:14:41
1735Bartoš DaliborTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.CZE1:15:24
18540Ekl TomasIRON STARS BerounCZE1:15:26
195Chepleting BettyBenedek TeamKEN1:15:47
20685Sanitrnik MichaelAO DoksyCZE1:16:08
2160Dvořák PavelAC ProstějovCZE1:16:10
221241Hodbod JakubSK SverakCZE1:16:23
2341Svoboda OndřejAK Slovan Moravská TřebováCZE1:16:23
2456Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno, spolekCZE1:16:32
2549Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.CZE1:16:35
266Kwamboka Teresa F.Benedek TeamKEN1:17:23
2778Čabala VojtěchTJ Znojmo, z.s.CZE1:17:43
28964Zeman DavidBEKO Bike & Ski Racing TeamCZE1:17:49
298Kamínková PetraAtletický klub Olomouc z.s.CZE1:18:00
30516Pirkl PavelCZE1:18:05
3143Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.CZE1:18:25
32392Křeček TomášIRON STARS BEROUNCZE1:18:35
331087Dokulil ZdeněkTJ Liga 100 OlomoucCZE1:18:37
3430Herda JanSKP Nymburk, z.s.CZE1:18:45
35484Zaplatílek RadimCZE1:18:47
361053Hynek RichardCZE1:18:53
3765Dominik OndřejMaraton klub Seitl Ostrava z.s.CZE1:18:53
3810Sekyrová IvanaAK SokolovCZE1:18:58
3971Rákosník LubošJihočeský klub maratonců z.s.CZE1:19:15
4080Polan LukášSpartak Praha 4CZE1:19:25
4142Rohlík VáclavAC PardubiceCZE1:19:31
4281Turek LukášTJ Lokomotiva Beroun z.s.CZE1:19:45
43620Novotný RadomírStromaskyCZE1:19:46
4470Krejčík MilanJihočeský klub maratonců z.s.CZE1:19:48
4523Češka PavelA. C. Sparta PrahaCZE1:19:50
4662Krejčí ZdeněkTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.CZE1:19:51
47971Dvořáček JiříElite Sport Max TrainingCZE1:19:55
481228Hradecký JaromírCZE1:19:56
49107Havránková DanielaPSK Olymp Praha, z.s.CZE1:20:00
50976Dufek DavidEtriatlon TeamCZE1:20:00
5172Chlup TomášJihočeský klub maratonců z.s.CZE1:20:03
529Pastorová PetraMaraton klub Seitl Ostrava z.s.CZE1:20:05
5329Herel LubošTJ Sokol Kolín-atletikaCZE1:20:07
541386Hromek VáclavCZE1:20:07
55413Goga TomášCZE1:20:08
5628Nekuža MilošA. C. TEPO KladnoCZE1:20:16
5732Sedláček JanTJ SušiceCZE1:20:28
58822Jor MartinActivity LanškrounCZE1:20:38
59597Šimák JanJan ŠimákCZE1:20:44
6055Svoboda PetrAC Moravská Slavia Brno, spolekCZE1:20:45
61661Šinka LadislavChebští fofřiCZE1:21:04
6264Škrabánek PetrMaraton klub Seitl Ostrava z.s.CZE1:21:08
6338Kučera DanielAtletika JihlavaCZE1:21:20
641940Dzian Bienvenu PatienceBěžecký Klub České SpořitelnyCZE1:21:35
65263Mazůrek RomanCZE1:21:36
6650Buček MartinAtletika JihlavaCZE1:21:38
6733Preibisch JanAthletic club Mariánské Lázně, z.s.CZE1:21:40
68753Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad BečvouCZE1:21:49
691327Pleskot OndřejCzech TRI K. TeamCZE1:21:51
7054Polcar JiříAC Moravská Slavia Brno, spolekCZE1:21:53
7112Metelková TaťánaTJ Sokol Hradec KrálovéCZE1:22:06
721363Kalousek BořivojKPA PardubiceCZE1:22:12
7359Voráč DominikAC ProstějovCZE1:22:16
7434Hrdina JakubAC Česká LípaCZE1:22:17
751094Kubů TomášČeské dráhyCZE1:22:19
7674Rusňák PavelAO TJ Sokol UnhošťCZE1:22:41
77658Štos JiříCZE1:22:43
7869Široký StanislavAtletický klub Blansko DvorskáCZE1:22:43
7967Bárta VojtěchSSK VítkoviceCZE1:22:47
80368Šourek MartinCZE1:22:49
81776Langr MilanCZE1:22:58
82103Filipiová EvaTJ Šumperk, z.s.CZE1:22:58
83106Dvořáková KristýnaAtletika JihlavaCZE1:23:02
84499Heller TomášHradec KrálovéCZE1:23:05
8524Knyttl JanASK Slavia PrahaCZE1:23:11
861297Kožár MartinCZE1:23:15
8711Fenclová MartaAC PardubiceCZE1:23:24
8844Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolekCZE1:23:28
891082Riciu Nicolae-AlbertoHvezda PardubiceROM1:23:29
90309Blažek JaroslavHavlíčkova BorováCZE1:23:32
911050Plavec VítězslavBěžecký klub Heřmanův MěstecCZE1:23:34
92108Chlupová TerezaJihočeský klub maratonců z.s.CZE1:23:37
93741Hrubeš JiříCZE1:23:44
94311Friček JanZelené město PhaCZE1:23:45
95981Michl FilipCZE1:23:57
961239Ruta LubošCZE1:23:58
971263Fejgl MichalHO Přírodní vědyCZE1:23:59
981183Fic MartinSTS Chvojkovice BrodCZE1:24:02
991025Puklová PatríciaVysoké TatrySVK1:24:04
10020Procházka MarekTJ Šumperk, z.s.CZE1:24:05

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu